Targi handlowe w Monachium, Niemcy

Specialnie dla firm polskich prezentujemy tutaj dojazd do targów handlowych w Monachium (Niemcy) w ICM (Neue Messe München) i M,O,C.
Na tych targach handlowych macie Państwo możliwosć otrzymania kontaktów do firm światowych które prezentują tutaj swoje produkty z różnych branży tak jak sport, elektronika, nieruchomości, mechanika, biżuteria, rzemiosło budowlane, moda itd. 

 

Oferty hoteli w Monachium i w pobliżu targów

 

.

Targi & Business

Specjalny serwis oferujemy dla firm, które chcą uczestniczyć w różnych targach zarówno w charakterze wystawców jak i odwiedzających. Zadbamy o odpowiednie zakwaterowanie i transfer na lotnisko.

Usługi specjalne:

Na targach na terenie Niemiec, oferujemy dodatkową usługę a mianowicie osobiste wsparcie i doradztwo w ​​trakcie targów. Pomożemy Państwu pozyskać kontakty z niemieckimi firmami i zapewnimy wsparcie w negocjacjach zarówno podczas jak i po zakńczeniu targów. W poszczególnych przypadkach przejmiemy za Państwa również pozyskiwanie potencjalnych partnerów biznesowych w takich krajach jak: Austria, Czechy, Hiszpania, Niemcy, Polska, Słowacja, Szwajcaria i Węgry. Wysokość naszego wynagrodzenia za tego typu usługę zostanie ustalona bezpośrednio z Państwem.

 
Eventy Incentives Targi Konferencje Seminary Hotele Nocegi