Targi handlowe i wystawone, terminy, hotele, transfery, zakwaterowanie, planowanie, organizacja, rezerwacje w całej Europie

Targi handlowe i wystawone, terminy, hotele, zakwaterowanie, transfery, planowanie, organizacja, rezerwacje w całej Europie. Specjalny serwis oferujemy dla firm, które chcą uczestniczyć w różnych targach handlowych i wystawowych zarówno w charakterze wystawców jak i odwiedzających. Planujemy, organizujemy i rezerwujemy dla Państwa odpowiednie zakwaterowanie, hotele i transfer na lotnisko.

Usługi specjalne:

Na targach na terenie Niemiec, oferujemy dodatkową usługę a mianowicie osobiste wsparcie i doradztwo w ​​trakcie targów. Pomożemy Państwu pozyskać kontakty z niemieckimi firmami i zapewnimy wsparcie w negocjacjach zarówno podczas jak i po zakończeniu targów. W poszczególnych przypadkach przejmiemy za Państwa również pozyskiwanie potencjalnych partnerów biznesowych w takich krajach jak: Austria, Czechy, Hiszpania, Niemcy, Polska, Słowacja, Szwajcaria i Węgry. Wysokość naszego wynagrodzenia za tego typu usługę zostanie ustalona bezpośrednio z Państwem.

 
Eventy Incentives Targi Konferencje Seminary Hotele Nocegi