Oferty pracy w Norymberdze - Niemcy w hotelarstwie i gastronomi

Firma Bavaria Dream jest niemiecką firmą, która dzięki szeroko rozwiniętej działalnośći turystycznej w krajach takich jak: Niemcy, Austria, Szwajcarja, Polska, Słowacja, Hiszpania, Czechy i Węgry osiągneła status godnego zaufania partnera w interesach. Dzięki długoletniej współpracy z hotelami partnerskimi w Europie, a zwłaszcza w Niemczech i Austrii, do naszej firmy Bavaria Dream napływają prośby ze strony kierownictwa hoteli o pomoc w znalezieniu kompetentnego personelu.

W naszej ofercie regularnie oferujemy następujące stanowiska pracy:

kucharz / kucharka, pomoc w kuchni, kelner / kelnerka, recepcjonista / recepcjonistka, pokojówka

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy na którymś z wyżej wymienionych stanowisk i potrafisz komunikowac się w języku niemieckim, to prosimy o przesłanie drogą elektroniczną kompetentnych dokumentow aplikacyjnych w języku niemieckim. Dokumenty te zostaną przedstawione odpowiednim hotelom. Umowa o pracę jest podpisywana bezpośrednio z hotelem, już na miejscu.

Nasza firma Bavaria Dream jest w tym przypadku tylko pośrednikiem w przekazywaniu kontaktów.

Na miejscu jest również zapewniony nocleg dla pracowników hoteli.
Pośrednictwo w poszukiwaniu pracy jest dla Państwa oczywiście bezpłatne.


Oferty pracy w Norymberdze - Niemcy w hotelarstwie i gastronomi

Niemcy Aachen Augsburg Altotting Bawaria Berlin Bielefeld Bonn Braunschweig Bremen Dortmund Dusseldorf Drezno Essen Ettal Frankfurt nad Menem Fussen Halle Hamburg Hanower Ingolstadt Koblencja Kolonia Konstancja Lindau Lipsk Lubeka Magdeburg Mannheim  Norymberga Ratyzbona Bad Tolz Wolfratshausen Wolfsburg Wurzburg Berchtesgaden Garmisch-Partenkirchen Kempten Landsberg am Lech Miesbach Monachium Oberallgau Oldenburg Ostallgau Passau Regensburg Rosenheim Starnberg Stuttgart Traunstein Ulm Weilheim Austria Graz Innsbruck Kaprun Kitzbuhel Klagenfurt Linz Salzburg Wiedeń

 
Eventy Incentives Targi Konferencje Seminary Hotele Nocegi