Pokojówka Wiedeń, Austria: oferty pracy w hotelu. Zakwaterowanie jest zapewnione. Nasze pośrednictwo jest dla Ciebie bezpłatne.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy w Wiedniu, Austria na stanowiskach takich jak kucharz, kucharka, pomoc w kuchni, kelner, kelnerka, recepcjonista, recepcjonistka lub pokojówka i potrafisz komunikowac się w języku niemieckim, to prosimy o przesłanie drogą elektroniczną kompetentnych dokumentow aplikacyjnych w języku niemieckim. Dokumenty te zostaną przedstawione odpowiednim hotelom. Umowa o pracę jest podpisywana bezpośrednio z hotelem, już na miejscu. Nasza firma Bavaria Dream jest w tym przypadku tylko pośrednikiem w przekazywaniu kontaktów.

Oferty pracy pokojówka Wiedeń, Austria

Firma Bavaria Dream jest niemiecką firmą, która dzięki szeroko rozwiniętej działalnośći turystycznej w krajach takich jak: Niemcy, Austria, Szwajcarja, Polska, Słowacja, Hiszpania, Czechy i Węgry osiągneła status godnego zaufania partnera w interesach. Dzięki długoletniej współpracy z hotelami partnerskimi w Europie, a zwłaszcza w Niemczech i Austrii, do naszej firmy Bavaria Dream napływają prośby ze strony kierownictwa hoteli w Wiedniu o pomoc w znalezieniu kompetentnego personelu na stanowiskach takich jak kucharz, kucharka, pomoc w kuchni, kelner, kelnerka, recepcjonista, recepcjonistka i pokojówka.

Na miejscu jest również zapewniony nocleg dla pracowników hoteli. Pośrednictwo w poszukiwaniu pracy jest dla Państwa oczywiście bezpłatne.

osoba kontaktowa

 

 

 
Eventy Incentives Targi Konferencje Seminary Hotele Nocegi