Hotele, Gasthofy, Pensjonaty i Hostele w Europie

Bavaria Dream jest europejskim specjalistą w dziedzinie pośrednictwa hoteli, gasthofów, pensjonatów i hosteli dla wycieczek grupowych. Organizujemy zwiedzanie miast, wycieczki klasowe, wyjazdy studenckie, pielgrzymki oraz wyjazdy biznesowe i motywacyjne.

Oferujemy zakwaterowanie w wszystkich kategoriach. Z ponad 80.000 objektów w Europie, wybierzemy najbardziej pasujące dla Waszej grupy zakwaterowanie.

Zwiedzanie miast i metropolii europejskich

Zwiedzanie podczas jednej wycieczki kilku miast położonych w różnych państwach wymaga nie tylko wiedzy na temat położenia miast dowolnie wybranych przez grupę, ale także dobrą znajomość specyfikacji rynkowej każdego z państw w celu optymalizacji poszukiwania odpowiedniego zakwaterowania oraz zapewnienia sprawnego przebiegu programu wycieczki.

Zespół Bavaria Dream, który posługuje się wszystkimi potrzebnymi językami, co pozwala wykluczyć błędy i nieporozumienia językowe, posiada również wymaganą wiedzę na temat odpowiednich rynków, atrakcji turystycznych i imprez w poszczególnych krajach europejskich. Oferuje Państwu dobór najbardziej optymalnej formy zakwaterowania w najlepszych cenach. Całe planowanie i organizację programu wycieczki przebiegającej przez kilka Państw, wraz z zakwaterowaniem, otrzymają Państwo u nas pod jednym dachem, w swoim ojczystym języku!

Targi & Business

Specjalny serwis oferujemy dla firm, które chcą uczestniczyć w różnych targach zarówno w charakterze wystawców jak i odwiedzających. Zadbamy o odpowiednie zakwaterowanie i transfer na lotnisko.

Usługi specjalne:

Na targach na terenie Niemiec, oferujemy dodatkową usługę a mianowicie osobiste wsparcie i doradztwo w ​​trakcie targów. Pomożemy Państwu pozyskać kontakty z niemieckimi firmami i zapewnimy wsparcie w negocjacjach zarówno podczas jak i po zakńczeniu targów. W poszczególnych przypadkach przejmiemy za Państwa również pozyskiwanie potencjalnych partnerów biznesowych w takich krajach jak: Austria, Czechy, Hiszpania, Niemcy, Polska, Słowacja, Szwajcaria i Węgry. Wysokość naszego wynagrodzenia za tego typu usługę zostanie ustalona bezpośrednio z Państwem.

Events & Incentives

Imprezy firmowe, wyjazdy klubowe i sportowe wymagają twórczych i często niekonwencjonalnych pomysłów. Aby sprostać temu wyzwaniu, nikt nie jest bardziej do tego przygotowany niż nasz doświadczony i wielokulturowym zespół. Planowanie i organizacja imprez ogólnoeuropejskich są dla nas wyzwaniem realizownym z pasją i sercem. Zakres naszych ofert evetowych jest wręcz nieograniczony: czy to Indoor czy Outdoor jestśmy do Państwa dyspozycji. Począwszy od rafting przez wspólne budowanie iglo, nocnego szaleństwa na sankach, wycieczki helikopterem, terenowej wycieczki quadami aż po ekskluzywną wizytę w kasynie i wiele wiele innych super atrakcji. Ponad 3.000 propozycji znajdą Państwo na naszej niemieckiej stronie internetowej events-erlebnisse-veranstaltungen.

Oczywiście u nas otrzymają Państwo również odpowiedni nocleg, lokalne transfery, itp. Planowanie i organizacja całej imprezy wraz z zakwaterowaniem i wszystkimi potrzebnymi usługami, gwarantuje Państwu wykfalifikowany zespół Bavaria Dream w Twoim ojczystym języku!

Transfer

Jeśli Państwa grupa podróżuje samolotem i potrzebuje odpowiednie transfery lotniskowe lub podczas pobytu potrzebny jest autokar, którym grupa będzie się poruszać po całej Europie - nie ma sprawy! Pośród naszych partnerów jest wiele firm autokarowych i transferowych w Europie, proponujących duże autokary i dla mniejszych grup, busy. Z największą przyjemnością zajmiemy się organizacją kompleksowego transferu, wedle życzeń klienta.

 
Eventy Incentives Targi Konferencje Seminary Hotele Nocegi