Zapraszamy do współpracy

Bavaria Dream jest niemiecką agencją turystyczną i eventową działająca na polu międzynarodowym. Charakteryzuje się wieloletnim doświadczeniem i posiada status kompetentnego  specjalisty w zakresie planowania i organizacji podróży grupowych i firmowych w Europie. Począwszy od zwiedzania miast, targi biznesowe, różnego rodzaju eventy i przygody sportowe. Nasze usługi i nasz serwis są ​​skierowane do firm z całego świata.

Korzyści współpracy z Bavaria Dream:

Indywidualne doradztwo i opieka w języku polskim. Wielojęzyczny i doświadczony zespół. Planowanie i organizacja podróży grupowych (grupy liczące od 10 osób) w Europie (noclegi, wycieczki po mieście, restauracje, transfery lotniskowe, autokary, imprezy, wypoczynek i zajęcia sportowe, bilety wstępu i wiele innych) W ten oto sposób otrzymacie Państwo u nas wszystkie usługi i to na terenie całej Europy! Międzynarodowa znajomość rynków. Ogólnoeuropejski dostęp do ponad 80.000 hoteli, zajazdów, pensjonatów oraz schronisk. Jako hurtowy nabywca hoteli, imprez i atrakcji sportowych mamy możliwość pozyskania znacznie atrakcyjniejszych cen z których możecie skorzystać również Państwo. Partnerstwo Premium (możliwe tylko po wspólnym zrealizowaniu 3 projektów): wspólne kampanie marketingowe, wspólne ulotki ofertowedystrybucja naszych ofert grupowych, opartych na szczególnie korzystnych warunkach.

Kosztorys i gwarancja ceny

Planujemy i organizujemy indywidualnie Państwa grupę turystyczną. Wszystkie oferty indywidualnie dostosowane do potrzeb, wymagań i możliwości grupy. Przy konkretnych zapytaniach otrzymacie Państwo od nas szczegółowy wykaz wszystkich kosztów (zakwaterowanie, zwiedzanie miasta, restauracje, transfery lotniskowe, transfer autobusowy, imprezy, atrakcje sportowe a także rezerwacje wszelakich biletów wstępu. Gwarantujemy stałe ceny zgodne z indywidualnie przedstawioną ofertą.

Informacja dla biur turystycznych: Wszystkie nasze ceny są cenami netto, więc bez prowizji. Państwo sami decydują o wysokości swojej prowizji.

 
Eventy Incentives Targi Konferencje Seminary Hotele Nocegi