Białe Błota - Biuro Podróży No Limit Travel

Biuro Podróży No Limit Travel zajmuje się szeroką pojętą turytsyką grupową. Specjalizujemy się w organizacji wyjazdów firmowych, pielgrzymek oraz wyjazdów szkolnychOragnizujemy wyjazdy temetyczne, realizowane na specjalne zamówienia naszych klientów. To co nas wyróżnia to gwarancja najniższej ceny w stosunku do najwyższej jakości usług. Nasze hasło przewodnie to „Jedna podróż setki wspomnień” i staramy się by każdy wyjazd był wyjątkowy i zapadł głęboko w pamięci uczestników. Ponadto zajmujemy się kompleksową obsługą klienta indywidualnego. Sprzedajemy wycieczki największych Tour Operatorów, działających na polskim rynku, ubezpieczenia, bilety autokarowe oraz bilety lotnicze. Zapraszamy na naszą stronę internetową i do naszego biura.

Nasza strona internetowa: www.nolimit-travel.pl

Krosno - Biuro Turystyczne Arka

Biuro Pielgrzymkowo – Turystyczne “ARKA” w Krośnie działa na rynku od 23 lat. Zajmujemy się organizacją wycieczek objazdowych, objazdowo – pobytowych, imprez firmowych oraz szeroko pojętej turystyki dziecięcej i młodzieżowej na terenie całej Europy. Nasza wzorcową wizytówką są pielgrzymki. Organizujemy je do Sanktuariów Maryjnych, śladami Apostołów, Świętych i Błogosławionych oraz Patronów Europy. Szczycimy się również organizacją imprez turystycznych dla grup zagranicznych, zarówno w naszym kraju słynącym z gościnności jak i w pozostałych krajach Europejskich. Możemy się pochwalić stałymi klientami z Europy, Australii i Kanady. Jesteśmy biurem rzetelnym i sprawdzonym, działającym na podstawie obowiązkowych stosownych decyzji i zezwoleń, uprawniających do organizacji imprez turystycznych w kraju i poza jego granicami. Posiadamy własne komfortowe autokary marki SCANIA IRIZAR z pełnym wyposażeniem oraz doświadczonych kierowców, którzy znają niemal wszystkie zakątki Europy. Od lat współpracujemy z doświadczonymi pilotami, którzy nie tylko dbają o bezpieczeństwo naszych klientów i dobry standard naszych imprez ale także pokazują i przybliżają uczestnikom wyjazdów wszelkie atrakcje historyczne i turystyczne. Nasze pełne zaangażowanie, duże doświadczenie, zamiłowanie do podróży oraz chęć spełniania marzeń innych osób sprawia iż klienci wybierający się z nami w podróż, wracają wypoczęci i szczęśliwi.

Nasza strona internetowa: www.biuroarka.pl

Lublin - Biuro Podróży Anas

Nasze biuro z powodzeniem funkcjonuje na rynku od 1990 roku. Oferta turystyczna to głównie kierunek wschodni, w szczególności Ukraina, ale także Rosja; Uzbekistan i Gruzja. Na Ukrainie oferujemy wczasy, sanatoria, wycieczki, obozy młodzieżowe. Na Krymie (Jałta, Sewastopol, Ałuszta), Odessa, Truskawiec oraz na "Kresach" (Lwów, Wołyń), czekają na naszych turystów hotele, sanatoria, obiekty kolonijne. Szczególnie polecamy Delfinoterapię w delfinarium w Jałcie wg autorskiego programu! Biuro podróży organizuje wycieczki szkolne, krótkie wyjazdy indywidualnie oraz wyjazdy integracyjne dla firm. W naszej siedzibie w Lublinie prowadzimy sprzedaż biletów lotniczych i autokarowych oraz kart Euro26. Jesteśmy agentem czołowych polskich i zagranicznych touroperatorów. Serdecznie zapraszamy do korzystania z Naszych usług.

Nasza strona internetowa: www.anas.lublin.pl

Opole - Biuro Turystyczne Alf

Nasze biuro podróży  to rodzinna  firma z tradycjami istniejąca na rynku turystycznym od 1991 która oferuje szeroką gamę możliwości wypoczynku: wczasy dla dorosłych i dzieci, obozy młodzieżowekolonie , pielgrzymki, turystyka przyjazdowa, wyjazdy integracyjne dla firm, oraz  turnusy rehabilitacyjne. Naszym najmłodszym młośnikom podróżowania proponujemy spędzenie  wakacji w nadmorskich, górski oraz mazurskich kurortach. Młodzież zapraszamy na pełne atrakcji obozy zagraniczne. Dopełnieniem oferty dla Zakładów Pracywyjazdy integracyjne z wieczorami często przypominającymi góralskie biesiady oraz wczasy i wycieczki dla pracowników do  takich destynacji jak Włochy, Chorwacja, Hiszpania, Portugalia, Bułgaria, Francja, Niemcy, Litwa, Turcja, Izrael. Pielgrzymki są naszą wizytówką. Odwiedzamy święte miejsca, najpiękniejsze Sanktuaria Maryjne, podążamy śladami Apostołów i Świętych oraz Patronów Europy. W poznaniu i zrozumieniu tajemnic  tych wyjątkowych miejsc pomogą Państwu nasi najlepsi piloci i przewodnicy którzy mają wieloletnie doświadczenie oraz doskonale znają szlaki pielgrzymkowe. Naszym celem  poprzez turystykę przyjazdową  jest pokazanie Państwu najpiękniejszych zakątków Polski, jej bogatej kultury, tradycji i historii oraz przybliżenie tożsamości religijnej Polaków i ich charakteru. Dla osób wymagających profesjonalnej pomocy związanej z aktualnym niedomaganiem organizmu proponujemy turnusy rehabilitacyjne, a dla osób pragnących poprawić swoją kondycję fizyczną oraz samopoczucie wczasy zdrowotne.

Nasza strona internetowa: www.alf.com.pl

Ostrołęka - Biuro Podróży Sośniny s.c.

Biuro Podróży „Sośniny” działa na rynku od 2000 roku realizując marzenia klientów o udanym wypoczynku, czy ciekawej przygodzie. Zgodnie z „Ustawą o usługach turystycznych” posiada wpis do Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych nr 318 oraz gwarancję ubezpieczeniową wystawioną przez Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUZ”.
Biuro specjalizuje się w wyjazdach grupowych dla zakładów pracy oraz wyjazdach dla dzieci i młodzieży, zarówno w kraju, jak i za granicą. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, tak, by sprostać jego życzeniom i oczekiwaniom. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi kontrahentami oferta biura jest atrakcyjna, a ceny konkurencyjne.

Nasza strona internetowa: www.sosniny.pl

Warszawa - Biuro Podróży Invitatio

Invitatio to warszawskie biuro usług turystycznych powstałe w 1990 roku. Nasza firma jest członkiem-założycielem regionalnej Warszawskiej Izby Turystyki, przez osiem lat czynnie działającym w zarządzie WIT.
Biuro podróży Invitatio plasuje się w sektorze małych przedsiębiorstw. Zatrudnia kilku pracowników, którzy są merytorycznie przygotowani do wykonywanych zadań – mają kierunkowe wykształcenie, dysponują niezbędnym doświadczeniem i wiedzą do tworzenia programów imprez turystycznych oraz energią do ich realizacji. Nasi pracownicy sprawnie tworzą oferty uwzględniające życzenia oraz możliwości finansowe naszych Klientów. Dzięki temu o każdej z ofert możemy powiedzieć, że jest "szyta na miarę". Ogromne grono zadowolonych klientów jest potwierdzeniem profesjonalizmu jakim dysponuje nasz zespół. Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia naszej oferty szczególnie grupy młodzieży szkolnej, studentów oraz dorosłych, którym dedykujemy większość naszych projektówSpecjalizujemy się w przygotowaniu wyjazdów letnich oraz zimowych wycieczki szkolne, projekty edukacyjne, zielone szkoły, ferie zimowe i Sylwester Narciarski, imprezy firmowe czy jubileusze – to tylko część naszej bogatej oferty. W ciągu dwudziestu trzech lat działalności Biuro Podróży Invitatio zyskało wśród Klientów, Partnerów i Kontrahentów z branży turystycznej opinię dobrze i rzetelnie działającej firmy, dlatego zachęcamy wszystkich z Państwa do skorzystania z naszych usług.

Nasza strona internetowa: www.invitatio.com.pl

Warszawa - Biuro Podróży Jans Travel

Biuro Podróży Jans Travel organizuje wycieczki szkolne, pielgrzymki, kompleksowo obsługuje firmy, sprzedaje tanie bilety lotnicze i autokarowe, zajmuje się rezerwacją hoteli i organizacją podróży dla osób indywidualnych. Nasze biuro realizuje imprezy grupowe na zamówienie firm, szkół, uczelni, stowarzyszeń, związków zawodowych, klubów jak i grup koleżeńskich. Biuro Podróży Jans Travel pomaga firmom w zakresie kompleksowej obsługi wyjazdów służbowych jak również organizacji także wyjazdów motywacyjnych, integracyjnych, wypoczynkowych, konferencji, szkoleń, pikników oraz innych imprez plenerowych dla pracowników i kadry  kierowniczej. Jesteśmy elastyczni i gotowi do przedyskutowania najdrobniejszych szczegółów – programowych, organizacyjnych i finansowych. Zapewniamy kompleksowe zarządzanie podróżami, faktury od jednego, polskiego dostawcy, elastyczne terminy płatności, negocjowanie w imieniu klienta najlepszych stawek, programy lojalnościowy dla firm, możliwość rezerwacji telefonicznie lub emailem, opiekę podczas podróży 24 godziny 7 dni w tygodniu.

Nasze strony internetowe:
wycieczki szkolne  www.janstravel.pl
wyjazdy dla firm    www.janstravel.eu
wyjazdy pielgrzymkowe   www.janstravel.waw.pl

Szczecin - Biuro Podróży Globtour

Szanowni Państwo, istniejemy od 1990 roku. Od 23 lat cieszymy się bardzo dobrą opinią naszych klientów, którzy podkreślają wysoką jakość naszych usług. Mamy bogate doświadczenie w organizacji imprez różnego rodzaju imprez turystycznych w tym: wycieczki krajowe, wycieczki zagraniczne po wszystkich krajach europejskich, obsługę grup przyjazdowych do Polski, imprezy integracyjne dla firm, wypoczynek dzieci i młodzieży (zimowiska, obozy i kolonie, zielone szkoły, wyjazdy integracyjne, wycieczki), wyjazdy szkoleniowe i motywacyjne, przewozy autokarowe po Europie. Dokładamy starań, aby wszyscy nasi klienci zawsze wracali zadowoleni!

Nasza strona internetowa: www.globtour.pl

Zamość - Biuro Turystyczne Intur s.c.

Biuro usług turystycznych w Zamościu od 1992 roku prowadzi działalność w zakresie turystyki. Zajmuje się turystyką przyjazdową do Zamościa, miasta na liście UNESCO i na Roztocze z możliwością wypadu do Lwowa. Szczegulnie polecamy wyjazdy za naszą wschodnią granice, na Ukrainę, do miast dawnej Rzeczypospolitej oraz na Litwę, Białoruś. Oferta nasza obejmuje także wycieczki po całej Europie. Mamy przygotowane programy i trasy ale również jesteśmy otwarte na wszystkie sugestie i dostosowujemy się do potzreb klientów. Wieloletnia praca w turystyce i zdobyte doświadczenie, rzetelność i profesjonalizm dają gwarancję dobrego wypoczynku z naszym biurem. Serdecznie zapraszamy!

Nasza strona internetowa: www.intur-zamosc.pl

 
Eventy Incentives Targi Konferencje Seminary Hotele Nocegi