Niemiecka agencja turystyczna i eventowa, Monachium

Bavaria Dream jest niemiecką agencją turystyczną i eventową z siedzibą w Starnbergu nad malowniczym jeziorem Starnberger See, około 20 km na południu od Monachium. Specjalizujemy się w planowaniu i organizacji podróży grupowych (grupy liczące od 10 osób). Organizujemy zwiedzanie miast, targi i pokazy biznesowe, wszelkiego rodzaju imprezy, również firmowe oraz sportowe. Nasze usługi i nasz serwis skierowane są ​​do firm na całym świecie.

Bavaria Dream Team - Nasi specjaliści w zakresie planowania i organizacji podróży grupowych i firmowych na terenie całej Europy

Planowanie i organizowanie podróży i wyjazdów grupowych, eventów, imprez firmowych, oparte jest na naszym wieloletnim doświadczeniu w tej branży i naszej obszernej wiedzy  na temat turystyki międzynarodowej. Nasz zespół  jest nie tylko wielojęzyczny lecz również wielokulturowy, co czyni naszą Firmę unikatową i wyjątkową w całej Europie!

Współpraca z biurami podróży i firmami eventowymi

Współpracujemy z ponad 9.600 biurami podróży, oraz firmami eventowymi w państwach takich jak:

Czechy
, Hiszpania, Hong Kong, Singapur, Indie, Meksyk, Polska, Słowacja, Włochy, Stany Zjednoczone, Węgry itd.

Wycieczki grupowe na terenie całej Europy

Bavaria Dream planuje i organizuje dla biur turystycznych atrakcyjne noclegi, eventy, imprezy sportowe i rekreacyjne w krajach takich jak:

Austria, Belgia, Czechy, Francja, Hiszpania, Holandia, Luksemburg, Niemcy, Słowacja, Szwajcarja, Węgry, Wielka Brytania oraz Włochy.

Specjalnością naszej firmy Bavaria Dream jest to, iż każdy jej pracownik posługuje się  językiem ojczystym tego kraju z którym współpracuje. Doradztwo odbywa się zawsze w języku ojczystym naszego klienta. Dzięki wielojęzyczności oraz pochodzeniu pracowników z krajów nad którymi osobiście sprawują pieczę, jesteśmy w stanie lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów  dzięki  czemu  nasze oferty w 100% są do nich dopasowane co zawsze owocuje zadowoleniem naszej wiernej klienteli.

Cieszymy się na współpracę z Państwem. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt. Bavaria Dream Team jest do Państwa dyspozycji.

 
Eventy Incentives Targi Konferencje Seminary Hotele Nocegi