Najwyższy szczyt Niemiec

Na szczycie góry Zugspitze, czyli na prawie 3.000 metrów nad poziomem morza do miłego spedzenia czasu zachęca restauracja Gipfelalm oferująca bawarskie przysmaki, najwyżej położony ogródek piwny w Niemczech oraz Panorama-Lounge 2962.

W restauracjach lub na dużym tarasie, możecie Panstwo podziwiac wspaniałe widoki na szczyty Niemiec, Austrii , Szwajcarii i włoskich Alp oraz zrelaksować sie w atmosferze górskiej kawiarenki. Wystawa „turystyka, technologia, natura – „Die Zugspitze” na podstawie dokumentarnych filmów i zdjęc oraz różnorodnych eksponatów prezentuje w niepowtarzalny sposób historie tej szczególnej góry – od czasu pierwszego jej zdobycia w roku 1820, poprzez budowe kolejki zębatej, aż do najnowszych osiagnieć.

Z najwyżej położonego terminału internetowego Niemiec, możecie Panstwo przesłać bezpłatnie pozdrowienia emailowe na caly swiat. Do najwyżej położonej stacji meteorologicznej Niemiec oraz przejscia granicznego do Austrii jest zaledwie kilka kroków.

Szlak wspinaczkowy na szczyt jest zapewne najwiekszą atrakcją. Z niego mogą jedynie korzystać osoby wyposażone w odpowiedni sprzęt wspinaczkowy.

 

 
Eventy Incentives Targi Konferencje Seminary Hotele Nocegi