Bavaria Dream - agencja turystyczna Bawaria - Monachium - Niemcy - Martin Kolodziej

Bavaria Dream - Monachium - agencja turystyczna w Starnbergu, 20km na południu od Monachium. My organizujemy dla polskich biur turystycznych i oranizatorów wycieczek noclegi, hotele, pensjonaty, gasthofy, hostele, schroniska, imprezy i eventy w pięciu państwach: Austria, Czechy, Niemcy, Słowacja i Szwajcaria.

Niemcy: Berlin, Drezno, Hanower, Hamburg, Frankfurt, Kolonia, Monachium
Austria: Graz, Innsbruck, Kaprun, Salzburg, Wiedeń, Zell am See
Szwajcaria: Genewa, Lozanna, Lucerna, Lugano, Schaffhausen, Zurych

.

Bavaria Dream - informacje firmowe

Bavaria Dream agencja turystyczna
Martin Kolodziej
(właścićel firmy)

Tel:  0049 8151 - 65 366 0
Fax: 0049 8151 - 65 366 20
E-Mail: info@bavaria-dream.pl
            www.bavaria-dream.pl

Adres:   Kirchplatz 8
             82319 Starnberg
             Deutschland

Steuer-Nr. 161/238/90438
Ust.-ID-Nr. DE 229964486

 


 

Informacja dotycząca odpowiedzialności za treść
Informacje zawarte na stronach naszego serwisu zostały opracowane z wielką rzetelnością. Z uwagi na możliwość występowania błędow czy pominięć spowodowanych działaniami leżącymi poza naszą kontrolą nie ponosimy odpowiedzialności za aktualność, dokładność, kompletność prezentowanych w informacji, jak również za ich przydatność dla określonych działań użytkowników witryny. Jako dostawca usługi jesteśmy zobowiązani na postawie artykułu paragrafu § 6 Abs.1 MDStV und § 8 Abs.1 TDG do pełnej odpowiedzialności za treści własne przedstawiane na naszych stronach. Nie odpowiadamy natomiast za treści umieszczone na zewnętrznych stronach. Obowiązuje nas prawo do usunięcia badź zablokowania treści niezgodnych z regulaminem. Takie działanie możliwe jest dopiero wtedy gdy dowiemy się o naruszeniu prawa.

Odpowiedzialności za treść linków zewnętrznych
Na naszych stronach znajdują się linki, odsyłające do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich. Ponieważ nie mamy żadnego wpływu na treści tych stron, nie możemy ponosić odpowiedzialności za ich poprawność. Za treści umieszczone na zewnętrznych stronach odpowiedzialny jest zawsze ich operator.W chwili instalowania odsyłacza sprawdziliśmy strony zewnętrzne pod kątem możliwego naruszenia przepisów prawa, nie stwierdziwszy jednak żadnego przypadku naruszenia prawa. Ponieważ – bez konkretnych poszlak – nie możemy zapewnić stałego nadzoru nad wszystkimi treściami na stronach, do których odsyłamy z naszego serwisu internetowego, możemy usunąć odsyłacze (prowadzące do zewnętrznej strony zawierającej treści niezgodne z prawem) dopiero wtedy, gdy dowiemy się o naruszeniu prawa. Jeżeli dowiemy się o takim naruszeniu prawa, to natychmiast usuniemy odsyłacz.

Prawo własności
Wydawca witryny gromadząc informacje postarał się, aby prawo własności innych jednostek nie zostało w żaden sposób naruszone. Treści zgromadzone na tej stronie zostały samodzielnie stworzone lub też wykorzystano treści nielicencjowane i podlegają prawu własności według prawa niemieckiego. Treści udostępnione na stronie przez innych operatorow są odpowiednio oznaczone. Kopiowanie, modyfikowanie, rozpowrzechnianie i wykorzystywanie tekstów, obrazów oraz elementów graficznych wykraczające poza granice prawa własności wymaga pisemnej zgody firmy Bavaria Dream. Kopiowanie materiałów zawarych w witrynie i wykorzystywanie do celów komercyjnych bez zgody właściciela serwisu zabronione.

Ochrona danych
Udostępnianie danych osobowych na naszej stronie (np. imię  i nazwisko, adres, adres mailowy) przebiega dobrowolnie. Korzystanie z naszej witryny nie wymaga podawania swoich danych osobowych. W przypadku świadczenia dla Was usług pobieramy tylko te dane, które potrzebne są do wykonania danej usługi, będą one używane i przetwarzane jedynie do celów, o których Was poinformowaliśmy. Przekazywanie Waszych danych osobowych osobom trzecim może odbywać się jedynie za Waszą zgodą.

 

 
Eventy Incentives Targi Konferencje Seminary Hotele Nocegi